Spin mashkullore e gomës – ERAPLAS

0.80 
Ka sasi

Tensioni: 230V ~ 50Hz / 16A
Materiali: Gomë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 420901
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 230V ~ 50Hz / 16A
Materiali: Gomë

Brendi

Eraplast