Spin mashkullore L Mono

0.99 
Ka sasi

Materiali mbrojtës: PVC
Ngjyra: Bardhë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 170-010002-707
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Materiali mbrojtës: PVC
Ngjyra: Bardhë

Brendi

Mono Electric