Spin mashkullore – MONO

0.75 
Ka sasi

Tensioni: 220W
Fuqia max: 2.2kW
Shkalla e mbrojtjës: IP20

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 170-010002-708
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 220W
Fuqia max: 2.2kW
Shkalla e mbrojtjës: IP20

Brendi

Mono Electric