Spojt elektrike HVPL 650 – Bormann

30.00 
S'ka sasi

Fuqia: 650W
Kapaciteti: 800ml
Rrjedhshmëria:1100/min

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BPG6000

Përshkrimi

Fuqia: 650W
Kapaciteti: 800ml
Rrjedhshmëria:1100/min

Brendi

Bormann