Sprojt elektrike – Bormann

25.00 
S'ka sasi

Fuqia: 60W
Kapaciteti: 700ml
Rrjedhshmëria: 170gr/min

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BPG7000

Përshkrimi

Fuqia: 60W
Kapaciteti: 700ml
Rrjedhshmëria: 170gr/min

Brendi

Bormann