Tavë elektrike EPP-40-9CR – ISKRA

29.00 
S'ka sasi

Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Fuqia: 1500W
Temperatura: 0 – 240°C

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042565918

Përshkrimi

Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Fuqia: 1500W
Temperatura: 0 – 240°C
Shtresa qeramike kundër ngjitjes
Kapak nga qelqi
Doreza të përshtatshme
Dimensioni i brendshëm i tavës elektrike: ø 400 mm
Dimensioni i jashtëm i tavës elektrike: ø 420 mm
Thellësia e tavës elektrike: 90 mm
Neto pesha: 6,00 kg
Bruto pesha: 6,33 kg

Brendi

ISKRA