Termostat për Fan Coil – MDV by Midea

69.00 
Ka sasi

Model: KJRP-86I/MFK-E by MIDEA
Dimensionet 110x110x60mm
Pesha 150gr

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 195510

Përshkrimi

Model: KJRP-86I/MFK-E by MIDEA
Dimensionet 110x110x60mm
Pesha 150gr

Brendi

MDV by Midea