Tharëse flokësh për udhëtim – ISKRA

7.90 
S'ka sasi

• Tensioni: 230V~50Hz
• Fuqia: 1000W
• 2 shpejtësi

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042565970

Përshkrimi

• Tensioni: 230V~50Hz
• Fuqia: 1000W
• 2 shpejtësi
• Me palosje
• E vogël
• E lehtë
• Zhurmë e vogël
• Ngjyra: e zezë
• Dimensionet e kutisë (në mm):
110 (GJ) x 70 (GJ) x 155 (L)
• Neto pesha: 0,33 kg
• Bruto pesha: 0,38 kg
Paketimi i ambalazhit të jasht.
EAN kodi i ambal. të jasht.: 3830042565987
• Dimensionet e kutisë (në mm):
365 (GJ) x 230 (GJ) x 325 (L)
• Sasia: 20 copë/kartoni
• Neto pesha: 6,65 kg
• Bruto pesha: 7,75 kg

Brendi

ISKRA