Tharëse për flokë – ISKRA

13.90 
S'ka sasi

• Tensioni: 230V~50Hz
• Fuqia nominale: 2200W (max)
• 2 shpejtësi
• 3 nivele të temperaturës

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042565932

Përshkrimi

• Tensioni: 230V~50Hz
• Fuqia nominale: 2200W (max)
• 2 shpejtësi
• 3 nivele të temperaturës
• Butoni për fryrjen e ajrit të ftohtë
• Gjeneratori i joneve negative
• Me lak për varje
• E lehtë
• Zhurmë e vogël
• Ngjyra: e zezë
• Dimensionet e kutisë (në mm):
235 (GJ) x 97 (GJ) x 290 (L)
• Neto pesha: 0,65 kg
• Bruto pesha: 0,71 kg

Brendi

ISKRA