Tharese për flokë RH-1827M-5 – ISKRA

18.90 
S'ka sasi

Tensioni: 230V~50Hz
Fuqia nominale: 2000-2200W (max)
2 shpejtësi

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042561439
Etiketimet:

Përshkrimi

• Tensioni: 230V~50Hz
• Fuqia nominale: 2000-2200W (max)
• 2 shpejtësi
• 3 nivele të temperaturës
• Butoni për fryrjen e ajrit të ftohtë
• Gjeneratori i joneve negative
• Me lak për varje
• E lehtë
• Zhurmë e vogël
• Ngjyra: vjollcë e errët
• Dimensionet e kutisë (në mm):
235 (GJ) x 97 (GJ) x 280 (L)
• Neto pesha: 0,74 kg
• Bruto pesha: 0,84 kg
Paketimi i ambalazhit të jasht.
EAN kodi i ambal. të jasht.: 3830042564478
• Dimensionet e kutisë (në mm):
505 (L) x 250 (GJ) x 580 (GJ)
• Sasia: 10 copë/kartoni
• Neto pesha: 7,4 kg
• Bruto pesha: 8,4 kg

Brendi

ISKRA