Tharëse për flokë, vjollcë – ISKRA

16.90 
S'ka sasi

Tensioni: 230V~50Hz
Fuqia: 2000W
2 shpejtësi

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042561408

Përshkrimi

• Tensioni: 230V~50Hz
• Fuqia: 2000W
• 2 shpejtësi
• Butoni për fryrjen e ajrit të ftohtë
• Gjeneratori i joneve negative
• Me lak për varje
• E lehtë
• Zhurmë e vogël
• Ngjyra: rozë
• Dimensionet e kutisë (në mm):
225 (GJ) x 95 (GJ) x 275 (L)
• Neto pesha: 0,70 kg
• Bruto pesha: 0,80 kg
Paketimi i ambalazhit të jasht.
EAN kodi i ambal. të jasht.: 3830042564447
• Dimensionet e kutisë (në mm):
490 (GJ) x 240 (GJ) x 570 (L)
• Sasia: 10 copë/kartoni
• Neto pesha: 7 kg
• Bruto pesha: 8 kg

Brendi

ISKRA