Toster 600-750 W THT-8866-GR – ISKRA

12.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V~50/60Hz
• Fuqia: 600W-750W (max)
• Rregullator 5 shkallës të pjekjes

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042565857

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50/60Hz
• Fuqia: 600W-750W (max)
• Rregullator 5 shkallës të pjekjes
• Pjatë që hiqet për thërrime
• E lehtë për të punuar
• Butoni për ndalim
• Vendi për ruajtjen e kabllos
• Këmbë gome
• Dimensionet e kutisë (në mm):
270 (GJ) x 152 (GJ) x 176 (L)
• Neto pesha: 0,76 kg
• Bruto pesha: 1,05 kg
• Dimensionet e kutisë (në mm):
558 (GJ) x 376 (GJ) x 471 (L)

Informacion shtesë

Garancion

6 muaj

Brendi

ISKRA