Toster 700-800 W ISKRA MG-2-BL

14.99 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V~50/60Hz
• Fuqia: 700W-800W (max)
• Pllaka nga materiali që nuk ngjitet

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042564928
Etiketimet: ,

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50/60Hz
• Fuqia: 700W-800W (max)
• Pllaka nga materiali që nuk ngjitet
• Dy indikatorë të gjendjes
• Termostati
• Mbrojtja nga mbinxehja
• Numri i tostave: 2
• Forma e pllakave: e hullizuar
• Ngjyra: e zezë
• Dimensionet e kutisë (në mm):
243 (GJ) x 97 (GJ) x 232 (L)
• Neto pesha: 1,08 kg
• Bruto pesha: 1,25 kg
Paketimi në ambalazhin e jashtëm
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm: 3830042564935
• Dimensionet e kutisë (në mm):
305 (GJ) x 256 (GJ) x 484 (L)
• Sasia: 6 copë/karton
• Neto pesha: 6,5 kg
• Bruto pesha: 7,5 kg

Brendi

ISKRA