Trimer 1.2KW, 255/460mm – VERTO

174.99 
Ka sasi

Fuqia: 1.2 Kw
Kapciteti i motorit: 42.7 cm3
Shpejtësia pa ngarkes: 7000 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 50G491

Përshkrimi

Fuqia: 1.2 Kw
Kapciteti i motorit: 42.7 cm3
Shpejtësia pa ngarkes: 7000 rpm
Diametri i prerjes: Ø 255 – 460 mm
Kapaciteti i rezervarit te derivatev: 1000 ml

Brendi

Verto