Trimer 350W – VERTO

39.00 
Ka sasi

Fuqia: 350W
Gjerësia e kositjës: 250 mm
Shpejtësia: 10,500 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 52G550

Përshkrimi

Fuqia: 350W
Tensioni: 230V ~ 50 Hz
Gjerësia e kositjës: 250 mm
Shpejtësia: 10,500 rpm
Niveli i zhurmës: 93 db

Brendi

Verto