Trimer 36V (pa bateri) – GRAPHITE ENERGY+

99.00 
Ka sasi

Tensioni: 36V
Shpjetësia pa ngarkesë: 2800/min
Gjatësia e tehut: 520 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G042

Përshkrimi

Tensioni: 36V
Shpjetësia pa ngarkesë: 2800/min
Gjatësia e tehut: 520 mm
Trashësia e prerjës: 20 mm
Pesha: 3kg
(Të pershtatshme me bateri GRAPHITE ENERGY +)

Brendi

Graphite