Trimer 52cc, 2.0 hp – NAKAYAMA

109.00 
S'ka sasi

Lloji i motorit: dy taktësh
Ftohja ajrore e motorit
Fuqia: 2.0 Hp
Kapciteti i motorit: 52 cc

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: PB5221

Përshkrimi

Lloji i motorit: dy taktësh
Ftohja ajrore e motorit
Fuqia: 2.0 Hp
Kapciteti i motorit: 52 cc
Diametri i: Ø 28 mm
Përzierja e karburantit: Shtoni 25ml vaj përzierje 2T për çdo 1Lt benzinë ​​pa plumb 95RON.
Motori i fuqishëm dhe i besueshëm Ideal për të gjitha terrenet
Tub një copë që ofron qëndrueshmëri
Timon ergonomik për kontroll absolut

Brendi

Nakayama