Trimer 63cc, 3.0 hp – NAKYAMA

169.00 
S'ka sasi

Lloji i motorit: dy taktësh
Ftohja ajrore e motorit
Fuqia: 3.0 Hp
Kapciteti i motorit: 62 cc
Diametri i prerjes: Ø 28 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: PB6310

Përshkrimi

Lloji i motorit: dy taktësh
Ftohja ajrore e motorit
Fuqia: 3.0 Hp
Kapciteti i motorit: 62 cc
Diametri i prerjes: Ø 28 mm
Kapaciteti i rezervarit te derivatev: 1200 ml
Pesha: 8.4 Kg
Përzierja e karburantit: Shtoni 25ml vaj përzierje 2T për çdo 1Lt benzinë ​​pa plumb 95RON.
• Përfshin:
Rrip mabjtës
Alumini Messineza Head 4 Daljet.
Disk për prerje.

Brendi

Nakayama