Trimer elektrik 550W – NAKAYAMA

69.99 
S'ka sasi

Fuqia: 550W
Tensioni: 230V
Shpejtësia pa ngarkesë: 8800 rpm
Pesha: 4kg

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: ET6100

Përshkrimi

Fuqia: 550W
Tensioni: 230V
Shpejtësia pa ngarkesë: 8800 rpm
Pesha: 4kg

Përfshin *kokë gjysmë automatike
Tub teleskopik

Brendi

Nakayama