Trimer më benzin 26cc – NAKAYAMA

199.99 
S'ka sasi

Fuqia: 1.1hp
Kapaciteti kub: 26cc
Motori: 2 taktësh

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: PS3100

Përshkrimi

Fuqia: 1.1hp
Kapaciteti kub: 26cc
Motori: 2 taktësh
Diametri: 255mm
Pesha: 9.7kg
Gjatësia: 2.2mm
GJatësia e tehut: 25cm

Brendi

Nakayama