Trimmer 600W – VERTO

39.00 
Ka sasi

Fuqia: 600W
Tensioni: 230V-50Hz
Gjerësia e prerjës: 300mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 52G547

Përshkrim

Fuqia: 600W
Tensioni: 230V-50Hz
Gjerësia e prerjës: 300mm
Rrotullimet: 10000 rpm

Brendi

Verto