Vaj pastrues TSL 118 ml – Graco

15.00 
Ka sasi

Shishe 118 ml, ku mund të përzihet me bojë për të parandaluar tharjen e saj brenda pompës Airless.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 238049
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Shishe 118 ml, ku mund të përzihet me bojë për të parandaluar tharjen e saj brenda pompës Airless.

Brendi

Graco