Vakum xhami deri 100kg – NEO TOOLS

13.90 
Ka sasi

Pesha mabjtëse (max): 100kg
Diametri: 120mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 56-802
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Materiali: Alumin
Pesha mabjtëse (max): 100kg
Diametri: 120mm

Brendi

Neo Tools