Vakum xhami deri 40kg – NEO TOOLS

5.00 
Ka sasi

Materiali: Plastikë
Pesha mabjtëse (max): 40kg
Diametri: 120mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 56-805
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Materiali: Plastikë
Pesha mabjtëse (max): 40kg
Diametri: 120mm

Brendi

Neo Tools