Vakum xhami deri 50kg – NEO TOOLS

9.50 
Ka sasi

Pesha mabjtëse (max): 50kg
Diametri: 120mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 56-801
Kategoritë: ,

Përshkrim

Materiali: Alumin
Pesha mabjtëse (max): 50kg
Diametri: 120mm

Brendi

Neo Tools