Ventilator 100W – NEO TOOLS

129.00 
Ka sasi

Fuqia: 100W
Diametri: 50 cm
Shpejtësia e ajrit: 2.5m/s
Shpejtësit: 3
Niveli mbrojtës: IP44

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 90-008

Përshkrimi

Fuqia: 100W
Diametri: 50 cm
Shpejtësia e ajrit: 2.5m/s
Shpejtësit: 3
Niveli mbrojtës: IP44

Brendi

Neo Tools