Ventilator 111W – NEO TOOLS

69.00 
Ka sasi

Fuqia: 111W
Diametri: 45 cm
Shpejtësia e ajrit: 4.27m/s
Shpejtësit: 3

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 90-007

Përshkrimi

Fuqia: 111W
Diametri: 45 cm
Shpejtësia e ajrit: 4.27m/s
Shpejtësit: 3

Brendi

Neo Tools