Ventilator ISKRA WT-SF-001B

19.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 40W
• Lloji: vetëm në këmbë

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042563167

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 40W
• Lloji: vetëm në këmbë
• Diametri: Ø 43cm
• Funksioni i animit
• 3 shpejtësi
• Lartësia që rregullohet: 105-125cm
• Gjatësia e kabllos: 1,6m
• Dimensionet e kutisë (në mm):
520 (GJ) x 120 (GJ) x 435 (L)
• Neto pesha: 2,5 kg
• Bruto pesha: 3 kg

Brendi

ISKRA