Ventill pastruës për filtra magnetik – RBM

54.99 
Ka sasi

Lidhës për pastrimin/shpëlarjen e sistemit.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 23430500

Përshkrimi

Lidhës për pastrimin/shpëlarjen e sistemit.

Brendi

RBM