Ventill për zbrazje 1/2″ – RBM

5.99 
Ka sasi

Diamteri: 1/2″

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02210400

Përshkrimi

Diamteri: 1/2″

Brendi

RBM