Veshje e brëndshme CARBON – NEO TOOLS

14.90 
S'ka sasi

Materiali:
60% polister
32% najlon
8% elastan

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 81-673-L/XL

Përshkrimi

Materiali:
60% polister
32% najlon
8% elastan
Madhësia: L/Xl

Brendi

Neo Tools