Vetënivelizuës laserik 3D, 15m – NEO TOOLS

189.99 
Ka sasi

Distanca: 15 m
Saktësia: ±0.03 mm/m
Fuqia e laserit: ≤1 mw

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 75-104

Përshkrimi

Distanca: 15 m
Saktësia: ±0.03 mm/m
Fuqia e laserit: ≤1 mw
Vetënivelues në intervalin: +/- 4 °
Gjerësia e valës: 660
Niveli mbrojtës: IP54

Brendi

Neo Tools