Vinç 15 T – Neo Tools

69.00 
Ka sasi

Ngritës hidraulik 15 t NEO (numrat e referencës 11-704). Ndërtimi i fortë siguron qëndrueshmëri dhe siguri. Ngritja shkon nga 231 deri në 498 mm, pesha maksimale 15 t.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-704
Kategoritë: , ,

Përshkrim

Ngritës hidraulik 15 t NEO (numrat e referencës 11-704). Ndërtimi i fortë siguron qëndrueshmëri dhe siguri. Ngritja shkon nga 231 deri në 498 mm, pesha maksimale 15 t. Përveç kësaj, Vinçi NEO dallohet për nga dimensionet dhe pesha e tij e vogël, gjë që lehtëson transportin e pajisjes.

Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE. Certifikata TÜV garanton cilësinë dhe besueshmërinë e lartë të produktit.

Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools