Vinç elektrik 300Kg– Bormann

89.00 
S'ka sasi

Kapaciteti: 150 / 300 kg
Fuqia: 600 W
Litari: 18 m

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BPA3018
Kategoritë: , ,

Përshkrim

Kapaciteti: 150 / 300 kg
Fuqia: 600 W
Litari: 18 m

Brendi

Bormann