Vinç elektrik 600Kg– Bormann

149.00 
S'ka sasi

Kapaciteti: 300 / 600 kg
Fuqia: 1050 W
Litari: 18 m

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BPA6000
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Kapaciteti: 300 / 600 kg
Fuqia: 1050 W
Shpejtësia: 10m/min
Litari: 18 m

Brendi

Bormann