Vinç hidraulik 5T – NEO TOOLS

28.99 
Ka sasi

Pesha ngritëse: 5000 kg
Lartësia: 215 – 413 mm
Materiali: Çelik

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 10-452
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Pesha ngritëse: 5000 kg
Lartësia: 215 – 413 mm
Materiali: Çelik

Brendi

Neo Tools