Vinç me zingjir 5 T, NEO

159.00 
Ka sasi

Kapaciteti: 5 ton
Gjatësia e zingjirit: 3 m

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-763
Kategoritë: , ,
Etiketimet:

Përshkrimi

Kapaciteti: 5 ton
Gjatësia e zingjirit: 3 m
Certifikata: CE

Brendi

Neo Tools