Vinç pneumatik me rrota deri 35 ton

359.00 
S'ka sasi

Lartësia: 250 – 495 mm
Pesha: 58 Kg
Gjatësia e boshtit: 115m

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BWR5070
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Lartësia: 250 – 495 mm
Pesha: 58 Kg
Gjatësia e boshtit: 115m
Pesha ngritëse: deri 35 T

Brendi

Bormann