VIVAX HOME fshëse elektrike VC-7004A

89.90 
S'ka sasi

Fuqia [W]: 700
Vëllimi i kontejnerit të pluhurit [L]: 3
Pesha [kg]: 5.6

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02357193

Përshkrimi

Fuqia [W]: 700
Vëllimi i kontejnerit të pluhurit [L]: 3
Pesha [kg]: 5.6
Enë pluhuri: Qese sintetike me tre shtresa
Ngjyra: E bardhë
Gjatësia e telit [m]: 6
Filtri HEPA: Po
Vëllimi [dB]: 68

Brendi

VIVAX