VIVAX HOME fshesë elektrike VCC-850G Astro

79.90 
S'ka sasi

Fuqia [W]: 850
Vëllimi i kontejnerit të pluhurit [L]: 2
Enë pluhuri: Sistemi ciklon

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 0001202938

Përshkrimi

Fuqia [W]: 850
Vëllimi i kontejnerit të pluhurit [L]: 2
Pesha [kg]: 4.2
Enë pluhuri: Sistemi ciklon
Ngjyra: E bardhë
Gjatësia e telit [m]: 6
Filtri HEPA: Po
Vëllimi [dB]: 80
Aksesorët: Furça dhe shtojca shtesë

Brendi

VIVAX