VIVAX HOME fshëse me bateri VCB-25VB

99.00 
S'ka sasi

Fuqia [W]: 150
Vëllimi i kontejnerit të pluhurit [L]: 0,6
Enë pluhuri: Sistemi ciklon

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 0001094650

Përshkrimi

Fuqia [W]: 150
Vëllimi i kontejnerit të pluhurit [L]: 0,6
Bateria: 25,2V Lithium 2000mAh
Pesha [kg]: 2.6
Koha e karikimit: 4-6h
Enë pluhuri: Sistemi ciklon
Ngjyra: E zezë
Vëllimi [dB]: 82
Pajisjet shtesë: Përshtatës karikimi, furça dhe pajisje shtesë, Raft magazinimi

Brendi

VIVAX