VIVAX HOME xhezve elektrike CM-1000R

12.90 
S'ka sasi

Kapaciteti: 0.4L
Fuqia: 1000W
Ndalje Automatike: Po

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02356364

Përshkrimi

Ngjyra: Kuqe
Kapaciteti: 0.4L
Fuqia: 1000W
Ndalje Automatike: Po
Ruajtja e nxehtësisë: Po
Forma e perdorimit të kafesë: Kafe të bluar

Brendi

VIVAX