Vluëse uji 1800W, 2.0 l ISKRA KL1808

10.90 
S'ka sasi

Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Fuqia: 1800W (max)
Kapaciteti: 2,0 L

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042564782
Etiketimet: , ,

Përshkrimi

Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Fuqia: 1800W (max)
Kapaciteti: 2,0 L
Shtëpizë nga çeliku që nuk ndryshket
Buton për hapjen e kapakut
Element i fshehur i nxehjes
Filtër për ujë
Ndërprerës për ndezje dhe fikje
Indikator i gjendjes
bazë rrotulluese 360°
Sistem i trefishtë i sigurisë:
– Mbrojtja nga mbinxehja
– Fikje automatike kur hiqet nga baza
– Fikje automatike kur fillon të vlojë
Dimensionet e kutisë (në mm): 185 (GJ) x 185 (GJ) x 235 (L)
Neto pesha: 0,96 kg
Bruto pesha: 1,04 kg
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm: 3830042564874

Brendi

ISKRA