Vluëse uji ISKRA T-9010AI

24.90 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Fuqia: 1850-2200W
• Vëllimi: 1.7 L

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830038915222

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Fuqia: 1850-2200W
• Vëllimi: 1.7 L
• Strehim prej çeliku inox
• spirale e fshehur: po
• Filtri i lëvizshëm i ujit
• Ndezës / ndezur ndërprerës
• Shkallë e dyfishtë për nivelin e ujit
• Baza me ruajtjen e kabllove
• Sistemi i trefishtë i sigurisë:
– Mbrojtja e mbinxehjes nëse ndizni pajisjen bosh, pa ujë
– Mbyllja automatike duke hequr pajisjen nga stenda
– Fikni automatik kur të arrihet temperatura e caktuar

Brendi

ISKRA