Weber Fasadeks AKRIL 25 kg

49.99 
Ka sasi

I qëndrueshëm ndaj dritës dhe i papërshkueshëm nga uji
E qëndrueshme në të gjitha kushtet atmosferike
Numri i pakufizuar i toneve

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: W2410
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Weberton acrylic është një bojë fasade akrilike dispersive e bazuar në lidhës akrilik dhe mbushës cilësor.
Përdoret për dekorimin e mureve të jashtme dhe të brendshme, për nënshtresa tashmë të veshura me bojë dispersive dhe sipërfaqe të brendshme të ekspozuara ndaj ngarkesave më të mëdha (koridoret, hapësirat publike, kuzhina, banja).

Karakteristikat dhe përfitimet
I qëndrueshëm ndaj dritës dhe i papërshkueshëm nga uji
E qëndrueshme në të gjitha kushtet atmosferike
Numri i pakufizuar i toneve

Brendi

Weber