Weber Fuge Fleksibile Hidrofobike Anthracite 2kg

4.99 
Ka sasi

Llaç fugash me ngjyrë CG2 WA për gjerësi fugash 1-6 mm.
llaç bashkimi i shkëlqyeshëm i punueshëm
Për trajtimin sipërfaqësor të fugave në pllaka dhe shtrimin
Konsumi: 0,33 kg / m2W5200

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: W5200
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Llaç fugash me ngjyrë CG2 WA për gjerësi fugash 1-6 mm.
llaç bashkimi i shkëlqyeshëm i punueshëm
Për trajtimin sipërfaqësor të fugave në pllaka dhe shtrimin
Konsumi: 0,33 kg / m2

Brendi

Weber