Weber FUGE fleksibile hidrofobike e bardhë W011 2kg

4.99 
Ka sasi

Fugë i papërshkueshëm nga uji për mbylljen e qatjeve në mure dhe dysheme
Për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm
Për fuga faiane, graniti, qelqi qeramike, guri natyral
Për fuga me gjerësi 2 deri në 6 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: W5204
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fugë i papërshkueshëm nga uji për mbylljen e qatjeve në mure dhe dysheme
Për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm
Për fuga faiane, graniti, qelqi qeramike, guri natyral
Për fuga me gjerësi 2 deri në 6 mm
Nuk plas dhe nuk mban papastërti
Rezistent ndaj pastrimit me kimikatet më të zakonshme shtëpiake
Shkalla e kostos varet nga madhësia e bashkimit
Ngjyra: W011 e bardhë

Brendi

Weber