Weber polikolor Gold 25 kg baza

37.00 
Ka sasi

‘- Ngjyra e mbulimit të jashtëzakonshëm
– Rezistent ndaj fshirjes së lagësht

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: W2586
Kategoritë: ,

Përshkrimi

weber.deco policolor gold është një bojë e koncentruar për muret e brendshme.

– Ngjyra e mbulimit të jashtëzakonshëm
– Rezistent ndaj fshirjes së lagësht

Brendi

Weber