Weber rrjetë fasade ADF 100cm/50m – 160g/m²

35.00 
Ka sasi

Rrjete fasade e bardhe
• forcë të lartë elastike > 2000 N/5cm
• ngurtësinë elastike në alkaline > 1300 N/5cm
• 4x4mm madhësia e hapësirave
• çertifikuar ETA si pjesë e sistemeve ETICS

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R131A101-W
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Rrjete fasade e cilesise se larte, prodhuar nga Adforce Saint-Gobain vecanerisht per sistemet e izolimit termik te jashtem (ETICS).

Rrjete fasade e bardhe
• forcë të lartë elastike > 2000 N/5cm
• ngurtësinë elastike në alkaline > 1300 N/5cm
• 4x4mm madhësia e hapësirave
• çertifikuar ETA si pjesë e sistemeve ETICS

 

 

Brendi

Weber