Webercolor comfort cement G109 2kg

4.99 
Ka sasi

‘-Koha e pritjes para pjekjes së plotë: minimumi 12 orë
-Koha e pritjes përpara përdorimit të dyshemesë: minimumi 24 orë
-Gjerësia e bashkimit: nga 1 në 6 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: W5201
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Rreth këtij produkti
-Koha e pritjes para pjekjes së plotë: minimumi 12 orë
-Koha e pritjes përpara përdorimit të dyshemesë: minimumi 24 orë
-Gjerësia e bashkimit: nga 1 në 6 mm

Përfitimet dhe Veçoritë
-Rezistente ndaj gërvishtjeve
-Nuk gërvisht faience
-Lehtë për tu aplikuar dhe pastruar
-Veçanërisht i përshtatshëm për banjo, dushe dhe kuzhina

Brendi

Weber